Barátaink Nincs bejelentkezve 
       Hí­rek
Biográfia
Tagok
Koncertek
Képek
Videók
Rólunk írták
Turné napló (új)
Barátaink
Disztró
Vendégkönyv (új)




    


   Contact:
   bogyo@kateter.hu
Régebbi lemezek


Mi van má? (live) 2005


Jószerencsét! 2002


Jogosan Dühös 2000

   

193. Cella - http://193cella.atw.hu
Agregátor - http://www.agregator.hu
Agresszív Mozdulat - http://myspace.com/agresszivmozdulat
Albert Fish (PRG) - http://www.myspace.com/albertfish77
Aurora - http://www.aurora.hu
Barackca - http://www.barackca.hu
Brigád - http://www.brigadmusic.hu/
C.A.F.B. - http://www.cafb.hu
Elit Osztag - http://www.elitosztag.hu/
Fegyelmező Részleg - http://www.fegyelmezo.hu/
Foreign Legion (ENG) - http://www.myspace.com/foreignlegionpunk
Foul Side - http://www.myspace.com/foulside
Grimasz (SRB) - http://grimasz.atw.hu/
HétköznaPICSAlódások - http://www.hetkoznapicsalodasok.hu/
Iszonyat - http://www.myspace.com/iszonyat
Kiközösített Életforma - http://www.kikozositett.lapunk.hu/
Konflikt (SK) - http://www.konflikt.sk
Káderek - http://www.kaderek.hu/
Körzeti Megbízott - http://kmb.uw.hu/
Közszeméremsértés - http://kozszemeremsertes.gportal.hu
Lecsa-Punk - http://lecsa-punk.punkportal.hu/
Linx - http://www.myspace.com/linxtf
Mókárok - http://mokarok.atw.hu
No Man's Band (ROM) - http://nomansband.go.ro
Piroska - http://www.piroska.net/
Prosectura - http://www.prosectura.hu/
Rolls Rockers (PRG) - http://www.rollsrockers.com
Shitpump - http://shitpump.mlap.hu/
The Snobs - http://gportal.hu/portal/thesnobs/
Tolerancia (SRB) - http://www.tolerancia.extra.hu/
Twin Six - http://www.twinsix.hu
Utolsó Alkalom - http://www.utolsoalkalom.com/
Éhenkórászok - http://ehenkoraszok.extra.hu/

MySpace.com | Dinamo Punk-Rock Fest | Zajlik.hu | Punkportal.hu | PunkLap.hu | PunkFórum | Tilos Rádió Budapest | Pogo Radio Mannheim | maPam

Copyright © KATÉTER zenekar 2007